• Újszülött
Ingyenes Szállítás 2.0 mm 1x8 ABS Doboz NYRT Elosztó Modul FC/APC Csatlakozó Optikai Optikai NYRT Splitter

Ingyenes Szállítás 2.0 mm 1x8 ABS Doboz NYRT Elosztó Modul FC/APC Csatlakozó Optikai Optikai NYRT Splitter

HUF 5699.70

Hozzáférhetőség
Hozzáférhető formában


Ingyenes Szállítás 2.0 mm 1x8 ABS Doboz NYRT Elosztó Modul FC/APC Csatlakozó Optikai Optikai NYRT Splitter
Jellemzők
*Kiváló Mechanikai,Kis Méret
*Nagy Megbízhatóság
*Alacsony beiktatási alacsony Polarizáció Függő veszteség
*Magas csatorna számít
*Kiváló Környezeti Stabilitás, széles Körben Használt
Alkalmazások
*Az FTTx Telepítések(GPON/BPON/EPON)
*Kábel televízió (KÁBELTÉVÉ)
*Helyi hálózatok (LAN)
*Vizsgálati berendezés
*Passzív optikai hálózatok(PON)
Műszaki adatok 1 1x N (a csatlakozó) (Csatornák Száma) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Operációs Wavelenth) 1260, hogy 1650 P Szint beiktatási 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Szinten beiktatási 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (az Egységesség) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (Vissza Veszteség) több mint 55 (Irányított) több mint 55 (Típusú rost) ITU G657 A (Működési hőmérséklet) -40-85 (Pigtail hossz) 1m, vagy 1,5 m vagy egyedi
Rendelési Információk
PLCS Port Típusú Kábel Típus Szál Hossza Csatlakozó Típus Csomag Stílus
PLC Splitter
1*4
1*8
1*16
1*32
1*64
2*32
Mások Adja Meg
0,25 mm Puszta rost
Szalag Üvegszálas
Fan-out 0.9 mm Laza Cső
2.0 mm-es Kábel
3.0 mm-es Kábel
1 méter
1,5 méter
adja meg
FC/APC
FC/PC
SC/APC
SC/PC
ST/UPC
LC/APC
Mások Adja Meg
Rozsdamentes acél hüvely
Műanyag Modul
19 1 U Rack
Mások Adja Meg
FIZETÉS
1. Tudunk elfogadni, fizetés Jár, Western Union, valamint a T/T. A legjobb módja annak, közvetlen, online fizetés,megadhatja magát. Ha egyéb fizetési feltételeket, kérjük, tudassa velünk, amikor parancsot.
2. Teljes fizetés követő 7 napon belül a megrendelés, illetve a megrendelés érvénytelen lesz, vagy törölt a rendszer.
3. Győződjön meg róla, hogy elvégezte a részletes információkat, mint kapcsolattartó, cím, irányítószám, telefonszám, amikor kitöltésével a vevő adatait.
SZÁLLÍTÁS
1. Meg fogjuk küldeni az árut 5 munkanapon belül a teljes kifizetés megtörtént.
2. Biztosítani tudjuk a nemzetközi szállítási szolgáltatások a következők :
China Post Air Mail, HK Post Air Mail, EMS, TNT, DHL, UPS, a Fedex. Az alapértelmezett mód a China post levegő mail, majd a HK post air mail.
3. A vevő felelős biztosítása, problémák, károk, amelyek által okozott szállítási szolgáltatás, mint a balesetek, késedelem vagy egyéb kérdések. Különben is, nem vagyunk felelősek semmilyen egyéni vám vagy behozatali adó, ezek a díjak nem szerepelnek a tétel árát, valamint a szállítási költség.
GARANCIA&GARANCIA
1. Mind az áru ellenőrzött, kipróbált szállítás előtt. ha nem elégedett az árut, ki lehet cserélni az elemeket 7 napon belül kell kapcsolatba lépni velünk után 24 órán belül a számla tételek.
2. A postaköltség díj nem téríthető vissza, vagy a megrendelő felelős minden vádat az adatszolgáltató, illetve reshipping.
3. Minden visszatér elemeket kell az eredeti feltételek, beleértve a négyzetet, majd a kellékek. Ember alkotta hibák nem garantált, például törött, karcos, stb.
4. Minden elem, kérjük, használja az EMS-t vagy a helyi posta, mikor küldjék vissza
VISSZAJELZÉST
1. Vevő korai megerősítést lesz nagyra értékelik, miután megkapta a tételek.
2. Mivel a visszajelzést, nagyon fontos, hogy a vállalkozás fejlesztés, vagyunk tisztelettel meghívja önt, hogy hagyja el a pozitív visszajelzés, ha te elégedett vagy a termék, illetve szolgáltatás. Csak 1 perc, de ezt az 1 percet a rendkívül fontos jelentőséggel bír számunkra.
3. Akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba, mielőtt elhagyja a negatív vagy semleges visszajelzést. Fogunk dolgozni, hogy megoldja a problémákat.Köszönöm a megértését.

A fő jellemzők

Márka Név:
TRENSBATTER
Modell Száma:
A HY-PLC
Elem:
1*8 NYRT Elosztó Modul
Szál hossza:
1 m-1,5 m
Rost átmérő:
2mm
csatlakozó:
FC/APC
Működési Hullámhossz:
1260nm-1650nm
Beiktatási:
10.2 km
Vissza Veszteség:
több mint 55dBm
Irányított:
több mint 55dBm
Működési hőmérséklet:
-40-85
is_customized:
Yes

Az ügyfél választása